5. Zoltan Porkolab

Zoltan Porkolab (1962)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Zoltán PORKOLÁB (1962)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Zoltan Porkolab - Clown kopen? Bied vanaf 40!

Zoltan Porkolab - Clown

Geplaatst doorFeryFery

Eindtijd30-04-2021 om 22:26

Jaartal1994
TechniekHandgekleurd
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Zoltan Porkolab - Vrauw kopen? Bied vanaf 130!

Zoltan Porkolab - Vrauw

Geplaatst doorFeryFery

Eindtijd06-05-2021 om 22:09

Jaartal1999
TechniekAcryl
Afmetingen80 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst