Frank Lodeizen - Frank Lodeizen: Dagboek van een krankzinnige, 1964 - Verkocht

Frank Lodeizen: Dagboek van een krankzinnige, 1964 kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Frank Lodeizen: Dagboek van een krankzinnige, 1964 kopen? Bied vanaf 70!Frank Lodeizen: Dagboek van een krankzinnige, 1964 kopen? Bied vanaf 70!Frank Lodeizen: Dagboek van een krankzinnige, 1964 kopen? Bied vanaf 70!
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Dagboek van een krankzinnige

Techniek: ets, preegdruk

Afmeting beeld: 50,5 x 17 cm., blad  56,5 x 38 cm.

Oplage: eigen druk

Jaar: 1964

Gesigneerd met potlood

Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.

Frank Lodeizen is een Nederlandse kunstenaar, autodidact. Hij was docent aan de Gerrit Rietveld Academie te Amsterdam. Als jonge oorlogswees maakt Lodeizen vrienden onder de dichtersgroep de Vijftigers, en trekt hij op met de kunstenaars van de Cobra beweging en ontdekt hij zelf potlood, gouache en etsnaald. Hij wordt een bekend figuur in de Amsterdamse galerie- en kunstwereld. Frank Lodeizen werkt veel samen met dichters en schrijvers. Frank Lodeizen wordt ook wel de dichter van de droge naald genoemd. De natuur blijft zijn belangrijkste inspiratie bron.

Frank Lodeizen gebruikte  bij het maken van deze prent een bijzondere techniek: de preegdruk. Preegdruk is een techniek waarbij op de drukplaat een reliëf wordt aangebracht. Met behulp van een drukpers wordt dit reliëf daarna in het papier gedrukt.

Starttijd29-11-2016 om 19:16
Eindtijd11-12-2016 om 19:16
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken