Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
CHARLES ROCHUSSEN 1814 - 1894
JONGE ADONIS
LITHO OP DIK PAPIER IN DE MAAT 25 X 34 CM
GESIGNEERD ONDER CH R
ZONDER LIJST
GOEDE STAAT
PAAR KLEINE VLEKJES BOVEN
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFO ZIE ONZE WEBWINKEL
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 28-4-2017 om 19:36 |
Eindtijd | 5-5-2017 om 19:41 |