Grafiek Items aflopend
adriaan-van-der-plas-de-heilige-familie-litho
adriaan-van-der-plas-de-heilige-familie-lithoadriaan-van-der-plas-de-heilige-familie-lithoadriaan-van-der-plas-de-heilige-familie-litho
Adriaan van der Plas, De Heilige Familie, Litho
Grafiek
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
1818 verkochte items

Omschrijving
Adriaan van der Plas 1899 - 1974

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Litho door Adriaan van der Plas

Voorstelling van de Heilige Familie

Litho op onderblad, beeldmaat 49x33,5, onderblad 64x47

Gesigneerd in potlood r.o. 'Adrianus vd Plas'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Afgelopen
€ 40,00

Starttijd
01-06-17 08:21
Eindtijd
08-06-17 15:21
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.