Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Rotaprent door Aat Veldhoen
Voorstelling van een naakte man, zittend op een stoel
Losbladig, beeldmaat 35x30, bladmaat 50x35
Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o. 'Veldhoen VII 64'
Authenticiteit volledig gegrandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 13-6-2017 om 7:56 |
Eindtijd | 24-6-2017 om 11:56 |