Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Frederika Broeksmit. Titel:Slootje met waterlelie. Nummer: proefdruk. Afmetingen blad: H34,5 x b46 cm. Afmetingen voorstelling: H26,5 x b34 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenares.Herkomst: uit de nalatenschap van de kunstenares. Conditie voorstelling: In goede staat. Witte blad heeft wat kreukels. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
ZZLS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 10-9-2017 om 21:40 |
Eindtijd | 16-9-2017 om 21:40 |