14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets door Rob Cox
Voorstelling van een erotische streling
Losbladig, beeldmaat 12,5x16, bladmaat 31x36
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Rob Cox '73'
Genummerd l.o. '10/15'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 13-11-2017 om 14:54 |
Eindtijd | 17-11-2017 om 19:54 |