Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vrolijke zeefdruk van Anton Vrede, getiteld Ini, mini, mani, mo. De zeefdruk stamt uit 1990, is gesigneerd en genummerd 40 / 50. Het werk is gedrukt op geschept Rives papier van 77 x 56 cm. De zeefdruk is niet ingelijst en verkeert in een uitstekende conditie.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of verpakt in een stevige koker aangetekend worden verstuurd op kosten van de koper.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 2-12-2017 om 15:47 |
Eindtijd | 16-12-2017 om 15:47 |