Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee
Shunyam - 'Nieuw Leven' (mooi gelijst)
Paul Henry Schouten - haan met kippen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooi werk van Roger Raveel uit 1989. Aquatint ets op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (14/40). In prachtige, staalblauwe lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In mint conditie.
Afmetingen: 71cm x 51cm (incl. lijst), 36cm x 24cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 5-3-2018 om 11:35 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 20:35 |