14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Strak werk van Michael Jepkes. Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘77), getiteld en genummerd (39/50). In goede conditie; werk heeft ingelijst gezeten want er zitten taperesten langs de randen aan de achterkant van het blad en het blad is egaal (licht) verkleurd. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 61cm x 47cm (blad), 50cm x 40cm (beeld)
ZZZW
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-3-2018 om 12:15 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 19:15 |