Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Schilderij |
prachtig stilleven met peren,
van de hand van de bekende Henk Bos 1901 - 1979 uit het Nederlandse Huizen,
het werk is olieverf op paneel,
de techniek is de Dolfijn techniek,
het schilderijtje is in zeer goede staat,
het is gesigneerd onderaan rechts,
werk is ingelijst met houten kader,
de afmetingen zijn 23cmX23cm
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België |
Objectlocatie | Antwerpen, België |
Starttijd | 17-3-2018 om 20:07 |
Eindtijd | 21-3-2018 om 22:07 |