5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Theo Niermeijer - Samoerai kopen? Bied vanaf 150!
Theo Niermeijer (1940-2005) Nederlands Samoerai
TechniekIJzer
Afmetingen30 x 15 x 10 cm (h x b x d)
€ 150
Aat Verhoog - De honden kopen? Bied vanaf 110!
Aat Verhoog (1933) Nederlands De honden
TechniekLitho
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Corneille - La belle je orgienne kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La belle je orgienne
TechniekLitho
Afmetingen95 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 490
3 biedingen
Corneille - Effervescence des oiseaux après la moisson kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Effervescence des oiseaux après la moisson
TechniekLitho
Afmetingen70 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen28.5 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee LANDSCHAFT BLAU Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee WALDRAND Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Jan Montyn - Grote UNICA (1/3) reliëf Ets/aquatint "takara Patpong" - Galerie Petit 600€ kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Grote UNICA (1/3) reliëf Ets/aquatint "takara Patpong" - Galerie Petit 600€
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Corneille - '64 - '88 kopen? Bied vanaf 445!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch '64 - '88
Afmetingen85 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 445
Aat Verhoog - Gesigneerde kleurenlitho - 42/150 kopen? Bied vanaf 10!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 74!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
TechniekOffset
Afmetingen1270 x 810 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 74
Wim Kersten - Bootmotieven kopen? Bied vanaf 50!
Wim Kersten (1908-1974) Nederlands Bootmotieven
Afmetingen44 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 50
Corneille - Slang, kat en mens kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Slang, kat en mens
Afmetingen50 x 43 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Anton Heyboer - Dame in badpak op het strand . kopen? Bied vanaf 480!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Dame in badpak op het strand .
Afmetingen79 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 480
Ger Lataster - Nummer 6 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 6
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Ger Lataster - Nummer 7 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 7
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Aat Verhoog - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Corneille - Femme et Poisson kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme et Poisson
TechniekLitho
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Corneille - Aida: Hommage a Verdi kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aida: Hommage a Verdi
TechniekLitho
Afmetingen84 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Armando - Kleurengiclee DIE HAND III Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE HAND III Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Friso ten Holt - Ruiters langs het strand kopen? Bied vanaf 59!
Friso ten Holt (1921-1997) Nederlands Ruiters langs het strand
TechniekLitho
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique
Afmetingen46 x 39 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Anton Heyboer - niet bekend kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands niet bekend
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Anton Heyboer - unieke vroege ets met afbeelding figuur kopen? Bied vanaf 400!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands unieke vroege ets met afbeelding figuur
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen23 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Anton Heyboer - Staande man met een steen in zijn hand . kopen? Bied vanaf 240!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Staande man met een steen in zijn hand .
TechniekAcryl
Afmetingen60.5 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 240
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Armando - Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25 kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- Oplage 25
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Anton Heyboer - De oer moeder kleurige krachtige schildering . kopen? Bied vanaf 500!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer moeder kleurige krachtige schildering .
Afmetingen108 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Anton Heyboer - De oer vogel Kleurrijke schildering . kopen? Bied vanaf 360!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands De oer vogel Kleurrijke schildering .
TechniekAcryl
Afmetingen69.5 x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 360
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Aparte krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 360!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oermoeder Aparte krachtige sierlijke schildering
Afmetingen74 x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 360
Corneille - Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982 kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
€ 65
Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Spanish sketch, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Armando - Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER II Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Corneille - Apprehension, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Apprehension, litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen84 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195