Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets

Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Kees Okx (1939-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageX
Karakteristiek werk van Kees Okx, te dateren tweede helft jaren 60.  Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (III/X), een Épreuve d’Artiste exemplaar.  In goede conditie.

Afmetingen: 56cm x 39cm (blad), 48cm x 30cm (beeld)

Blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd30-9-2023 om 20:50
Eindtijd14-10-2023 om 20:33
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDiemen,  Nederland