5. Pulchri Studio

Pulchri Studio

Opgericht in 1847

Pulchri Studio

De Pulchri Studio is een schilderkunstig genootschap dat in 1847 werd opgericht door jonge kunstenaars in Den Haag. Steeds meer kunstenaars vestigden zich in Den Haag, maar werden hier geconfronteerd met weinig mogelijkheiden tot ontplooing. Het doel was om te leren model te tekenen en hierover te discussiëren tijdens kunstbeschouwingen. Niet alleen kunstenaars, maar ook kunstliefhebbers kregen toegang tot de vereniging. Tegenwoordig telt de vereniging zo'n 450 kunstenaarsleden en 600 "gewone" leden. Pulchri Studio organiseert ook tentoonstellingen, lezingen en beruchte feestavonden. Jaarlijks zijn er zo’n 60 verschillende exposities te zien.

Philip Zilcken - Schelpenvisser + Bomschuit op strand Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!
Philip Zilcken (1857-1930) Nederlands Schelpenvisser + Bomschuit op strand Scheveningen
TechniekEts
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Edzard Koning - Huisje bij Nunspeet kopen? Bied vanaf 35!
Edzard Koning (1869-1954) Nederlands Huisje bij Nunspeet
TechniekLitho
Afmetingen44 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Paul van Eeden - Landschap in Frankrijk kopen? Bied vanaf 350!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Landschap in Frankrijk
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Arend Hendriks - Arend Hendriks, Verlichte St.laurenskerk te Rotterdam, ets-aquatint. kopen? Bied vanaf 40!
Arend Hendriks (1901-1951) Nederlands Arend Hendriks, Verlichte St.laurenskerk te Rotterdam, ets-aquatint.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Johannes Martinus Bach - Wassende boerin kopen? Bied vanaf 25!
Johannes Martinus Bach (1866-1943) Nederlands Wassende boerin
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Marius Bauer - Ruiters op een heuvel kopen? Bied vanaf 190!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands Ruiters op een heuvel
TechniekEts
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Wim Zwiers - Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947 kopen? Bied vanaf 40!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Geboortekaart Zwiers' zoon - kopergravure 1947
TechniekGravure
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Hans Wap - De Ski-stoel kopen? Bied vanaf 50!
Hans Wap (1943) Nederlands De Ski-stoel
Afmetingen70 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Goeting - z.t. | muziekles kopen? Bied vanaf 50!
Jan Goeting (1918-1984) Nederlands z.t. | muziekles
Afmetingen26 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Herman van Tongeren - "Oostelijke Pyreneën" kopen? Bied vanaf 125!
Herman van Tongeren (1933) Nederlands "Oostelijke Pyreneën"
Afmetingen62.5 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Gerard Verdijk - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Afmetingen82 x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht) kopen? Bied vanaf 70!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat (Utrecht)
TechniekLitho
Afmetingen41 x 49 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 70
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Ad van Riel - Doggy World (4) 10/11 kopen? Bied vanaf 40!
Ad van Riel (1959) Doggy World (4) 10/11
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 335!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 335
Jan van Heel - Rots formatie- spaans landschap kopen? Bied vanaf 295!
Jan van Heel (1898-1990) Nederlands Rots formatie- spaans landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Kees van Bohemen - Stilleven, zeefdruk kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Stilleven, zeefdruk
Afmetingen76 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Kees Andrea - Stilleven met stier kopen? Bied vanaf 875!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Stilleven met stier
Afmetingen85 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Ad van Riel - Sight (7) kopen? Bied vanaf 180!
Ad van Riel (1959) Nederlands Sight (7)
Afmetingen42 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 180
Charles Eyck - Rotswoningen in Geulhem kopen? Bied vanaf 135!
Charles Eyck (1897-1983) Nederlands Rotswoningen in Geulhem
TechniekLitho
Afmetingen52 x 72 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 135
Herman van der Jagt - De maaier - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Co Westerik - Ingelijste zeefdruk: "een familie treffen" - 1986 kopen? Bied vanaf 199!
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: formatie - 1987
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Gerard Verdijk - zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard Verdijk (1934-2005) Nederlands zeefdruk: Analysing ... - 1972 -75
Afmetingen51 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Willem Dooijewaard - Avondmaaltijd kopen? Bied vanaf 350!
Willem Dooijewaard (1892-1980) Nederlands Avondmaaltijd
TechniekLitho
Afmetingen76 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Fon Klement - Boardsnede: Interieur - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: Interieur - 1987
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Fon Klement - Boardsnede - 1987 kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede - 1987
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jan Snoeck - Keramische vaas met polychroom koeiendecor kopen? Bied vanaf 89!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands Keramische vaas met polychroom koeiendecor
TechniekKeramiek
Afmetingen15 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Jeanne Bieruma Oosting - Ingelijste aquarel op papier: Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 499!
TechniekAquarel
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 48!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
€ 48
Hans Truijen - Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Touching paradise" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Fon Klement - Boardsnede, Il Fait Du Vent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede, Il Fait Du Vent - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen82 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Fon Klement - Boardsnede, Penchant - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen81.5 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Piet Schipperus (1840-1929) Nederlands Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Afmetingen37 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Herman Bogman (jr.) - Aquarel, Dode vogels - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Herman Bogman (jr.) (1890-1975) Nederlands Aquarel, Dode vogels - Ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen100.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Ilja Walraven - Gemengde techniek, 7 steps to heaven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Ilja Walraven (1959) Nederlands Gemengde techniek, 7 steps to heaven - Ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen73 x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Sees Vlag - Duinen kopen? Bied vanaf 70!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Duinen
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 70
Cees Bolding - Portret Volendamse dame kopen? Bied vanaf 145!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands Portret Volendamse dame
Afmetingen51 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Dorus Arts - Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf "bos en heidegezicht" - GROOT! kopen? Bied vanaf 270!
Dorus Arts (1901-1961) Nederlands Fraai omstreeks 1950 geschilderd olieverf "bos en heidegezicht" - GROOT!
Afmetingen65 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 270