Sees Vlag - Geuldal

Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 75!
  • Sees Vlag (1934-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1986
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 36 cm (h x b)
Incl. lijst 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeefdruk van Sees Vlag, met potlood gesigneerd. Titel in druk, logo en datering in preegdruk. Ingelijst in aluminium lijst. Uitgegeven in de reeks Het dagelijks leven, ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Ahold.

Het werk verkeert in nieuwstaat. Op de foto's zijn mogelijk reflecties zichtbaar.

De zeefdruk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht. Verzending via reguliere post is niet mogelijk.