5. ARTA

ARTA

Opgericht in 1937

ARTA

Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Penzance - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen73 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Bert Houweling - Foto, Santorini IV - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Bert Houweling (1949) Nederlands Foto, Santorini IV - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Chabab Tayefeh Mohajer - Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Chabab Tayefeh Mohajer (1951) Iraans Kleurenets, Zonder titel - Ingelijst
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67.5 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Henk van Vessem - Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zonder titel - Ingelijst
Afmetingen84.5 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Metten Koornstra - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Litho, Zonder titel - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen48 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Frank Porcelijn - Kleure ets, De dichter - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Frank Porcelijn (1947) Nederlands Kleure ets, De dichter - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen70.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Jean Ruiter - Fotografie, Sunset in Pamusak - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands Fotografie, Sunset in Pamusak - Ingelijst
TechniekC-Print
Afmetingen74 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Kees Slegt - Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Kees Slegt (1946) Nederlands Houtsnede, Zonder titel - Ingelijst
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen59 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst
Afmetingen88 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ger Lataster - Nummer 8 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 8
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Ger Lataster - Nummer 9 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 9
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Ger Lataster - Nummer 10 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Nummer 10
Afmetingen80 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
David Rakia - Mysterieuze waarheid kopen? Bied vanaf 65!
David Rakia (1928) Israëlisch Mysterieuze waarheid
TechniekMonotype
Afmetingen67 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Willem Minderman - Oude molen bij Den Haag kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Oude molen bij Den Haag
TechniekEts
Afmetingen34 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!
Leentje Linders (1942) Nederlands Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot)
TechniekEts
Afmetingen103 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Jan Prins - Zeldzame ets - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Jan Prins (1956) Nederlands Zeldzame ets - gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Prins - Zeldzame ets - gesigneerd - 1/6 - 1984 - "Master I Margarita" kopen? Bied vanaf 55!
Jan Prins (1956) Nederlands Zeldzame ets - gesigneerd - 1/6 - 1984 - "Master I Margarita"
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Cole Morgan - Like father, like son kopen? Bied vanaf 190!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Like father, like son
Afmetingen93 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Jan Prins - Zeldzame ets - gesigneerd - 1/2 - 1989 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Prins (1956) Nederlands Zeldzame ets - gesigneerd - 1/2 - 1989
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Corneille - Litho: L'enchantement de l'été - 1977 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: L'enchantement de l'été - 1977
TechniekLitho
Afmetingen64 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 299
Karel Appel - Hidden in blue/walking with my bird kopen? Bied vanaf 795!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Hidden in blue/walking with my bird
Afmetingen74 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Nicolaas Wijnberg - Gesigneerde litho - "Libertad"- 1983 - 16/100 kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Gesigneerde litho - "Libertad"- 1983 - 16/100
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Hans Vredegoor - Gesigneerde kleurenets - 14/35 - 1988 - "Open Up" kopen? Bied vanaf 65!
Hans Vredegoor (1953) Nederlands Gesigneerde kleurenets - 14/35 - 1988 - "Open Up"
TechniekEts
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Cole Morgan - Zeefdruk 46/75 kopen? Bied vanaf 400!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Zeefdruk 46/75
Afmetingen97 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Jan Cremer - zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!) kopen? Bied vanaf 495!
Jan Cremer (1940) Nederlands zeefdruk: Ik, Jan Cremer - 1980 (keurige lijst!)
Afmetingen88 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Jan Montyn - Ets/aquatint: "Le bonheur"(geluk) - 2002 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets/aquatint: "Le bonheur"(geluk) - 2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Corneille - Ingelijste litho - 1995(nette lijst) kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho - 1995(nette lijst)
TechniekLitho
Afmetingen50 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Corneille - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder Titel
Afmetingen85 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Lucebert - Litho - 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho - 1993
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200