Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Bloemstilleven met rode Rozen
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 75 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 395