Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland!

Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
  • Wim Schuhmacher (1894-1986)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1947
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Mooie litho van Wim Schuhmacher uit de serie Schildersprenten (1947).  In de steen gesigneerd linksonder.   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 59cm x 44cm (beeld)

Gratis verzending binnen Nederland.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 10,00
Europese Unie € 13,00

Starttijd8-9-2023 om 12:39
Eindtijd23-9-2023 om 22:45
Openingsbod € 50
ObjectlocatieDiemen,  Nederland