Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1958 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/30 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De voorstelling is in zeer goede staat. Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de randen van het oude passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. Wat plakrestjes op de rand van een vorige inlijsting. Klein vouwtje in het witte gedeelte van het blad aan de linkeronderzijde. Deze valt bij inlijsting onder het passe-partout. Gefeliciteerd met uw aankoop van het Han Jansen werk via Kunstveiling. Zoals aangegeven in de advertentie, kunt u het werk ophalen in 's-Gravenzande. Ik kan het ook aan u verzenden. Indien u voor de laatste optie kiest, kunt u het totale bedrag van 161,25 euro overmaken op rekening: NL32 ABNA 0976 3347 63 t.n.v. Kiewit Kunst te 's-Gravenzande. Wilt u van ons nieuwe aanbod op de hoogte blijven, markeer ons dan als favoriet bij Kunstveiling. Dit kunt u doen door eenmalig het "hartje" aan te klikken achter geplaatst door "KIewitKunst" bij onze advertenties. Vriendelijke groet, Kiewit Kunst Gert de Kiewit www.kiewitkunst.nl Lichte verkleuring langs de randen en rechts onderin de hoek zit een kleine vouw. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 19-4-2024 om 13:59 |
Eindtijd | 26-4-2024 om 19:31 |
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |