Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Jasmijnbloesem) - Verkocht

Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Jasmijnbloesem) kopen? Bied vanaf 1!
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Jasmijnbloesem) kopen? Bied vanaf 1!Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Jasmijnbloesem) kopen? Bied vanaf 1!Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Jasmijnbloesem) kopen? Bied vanaf 1!Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Jasmijnbloesem) kopen? Bied vanaf 1!Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Jasmijnbloesem) kopen? Bied vanaf 1!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige litho van Van Dobbenburgh uit 1977.  De litho verkeert in een uitstekende conditie. Handgesigneerd en tevens met monogram in de druk (rechtsonder).
Zonder lijst of passepartout.

Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

251 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
27 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2022 om 10:46
Eindtijd:16-08-2022 om 19:02
Noudje
16 aug. / 18:57
€ 1