Aat Veldhoen - Rotaprint - Verkocht

Aat Veldhoen - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!
Aat Veldhoen - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Rotaprint van Aat Veldhoen, gesigneerd in de druk.
Verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 10,95

het blad is gedeeltelijk licht verkleurd, r.o langs de rand een kreuk

Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-07-2020 om 09:17
Eindtijd:14-08-2020 om 19:57
Biedingen (11)
Ronart
14 aug. / 19:48
€ 110
Irissie1
14 aug. / 19:45
€ 100
Ronart
14 aug. / 19:45
€ 92
Ronart
14 aug. / 19:44
€ 90
Irissie1
14 aug. / 19:38
€ 80
Ronart
14 aug. / 19:38
€ 72
Ronart
14 aug. / 19:37
€ 70
TanjaIsabelle
14 aug. / 19:37
€ 60
Ronart
14 aug. / 18:53
€ 50
Irissie1
14 aug. / 13:15
€ 45
TanjaIsabelle
14 aug. / 10:42
€ 40