Aat Veldhoen - Rotaprint - Verkocht

Aat Veldhoen - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Aat Veldhoen - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Rotaprint van Aat Veldhoen, gesigneerd in de druk.
Verzending tussen twee platen, 9,25, aangetekend 10,95
het blad is gedeeltelijk licht verkleurd, r.o langs de rand een kreuk
Binnen Nederland € 9,25