Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 - Verkocht

Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!
  • Ab Steenvoorden (1933-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/D 3/15. En E/A
Prachtige etsen uit 1971 in passe partout

7 etsen met passe partout
Binnen Nederland € 11,50

ObjectlocatieLeerdam,  Nederland
Starttijd14-10-2020 om 14:08
Eindtijd17-10-2020 om 20:54
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken