Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 - Verkocht

Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!Ab Steenvoorden - 7 prachtige etsen uit 1971 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ab Steenvoorden (1933-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/D 3/15. En E/A
Prachtige etsen uit 1971 in passe partout

7 etsen met passe partout

Ab Steenvoorden (1933-2010)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
171 verkochte items
25 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-10-2020 om 14:08
Eindtijd:17-10-2020 om 20:54
Biedingen (2)
takamine
17 okt. / 20:44
€ 35
GertDirksen
15 okt. / 08:56
€ 30