Ad Dekkers - abstracte zeefdruk - 1970 - Verkocht

Ad Dekkers - abstracte zeefdruk - 1970 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 93,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Ad Dekkers - abstracte zeefdruk - 1970 kopen? Bied vanaf 45!Ad Dekkers - abstracte zeefdruk - 1970 kopen? Bied vanaf 45!Ad Dekkers - abstracte zeefdruk - 1970 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (317)
  • Ad Dekkers (1938-1974)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/190

Ad Dekkers, zeefdruk naar een tekening uit 1970.

Afmetingen :60 x 60 cm., gemonogrammeerd en gedateerd. 'AD '70' oplage 190 stuks.

Literatuur: 'Ad Dekkers', Carel Blotkamp, Staatsuitgeverij 's-Gravenhage, 1981.

Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

ConditieRedelijk

Er zitten oxidatievlekjes over het hele werk.

Dit item is verkocht voor 93,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-04-2020 om 16:32
Eindtijd:04-05-2020 om 19:38
Biedingen (5)
Blindwilly
02 mei / 09:30
€ 81
CARKIWI
02 mei / 09:30
€ 71
Blindwilly
02 mei / 09:30
€ 60
CARKIWI
02 mei / 09:30
€ 50
Blindwilly
01 mei / 12:01
€ 45