Adriaan Nette - Mooi werk uit 1975 - Gesigneerd - kleine oplage 6/9 - Verkocht

Adriaan Nette - Mooi werk uit 1975 - Gesigneerd - kleine oplage 6/9 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Adriaan Nette - Mooi werk uit 1975 - Gesigneerd - kleine oplage 6/9 kopen? Bied vanaf 10!Adriaan Nette - Mooi werk uit 1975 - Gesigneerd - kleine oplage 6/9 kopen? Bied vanaf 10!Adriaan Nette - Mooi werk uit 1975 - Gesigneerd - kleine oplage 6/9 kopen? Bied vanaf 10!Adriaan Nette - Mooi werk uit 1975 - Gesigneerd - kleine oplage 6/9 kopen? Bied vanaf 10!Adriaan Nette - Mooi werk uit 1975 - Gesigneerd - kleine oplage 6/9 kopen? Bied vanaf 10!Adriaan Nette - Mooi werk uit 1975 - Gesigneerd - kleine oplage 6/9 kopen? Bied vanaf 10!Adriaan Nette - Mooi werk uit 1975 - Gesigneerd - kleine oplage 6/9 kopen? Bied vanaf 10!Adriaan Nette - Mooi werk uit 1975 - Gesigneerd - kleine oplage 6/9 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

721 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Adriaan Nette (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/9

Fraaie litho van Adriaan Nette uit 1975.
Kleine oplage 6/9.
Titel: 'Van het vermogen ontwaakt' !
Afmetingen:  66x50,5cm en 50x 40cm
Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.
Verzending B: 15€   NL: 20€

Adriaan Nette  (1950) is een beeldhouwer, conceptueel kunstenaar, graficus, installatiekunstenaar, schilder, tekenaar, fotograaf, audiovisueel kunstenaar.

Opleiding: Vrije Academie Den Haag en Pratt Institute, School of Art and Design New York

Adriaan Nette (1950)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

721 verkochte items
66 cm
50.5 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2020 om 10:11
Eindtijd:14-03-2020 om 20:26
KBis
05 mrt. / 07:34
€ 10