| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Figuren |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 19 x 17 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 52 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | E/A |
Een fraaie ets van Alphons Freijmuth in zijn kenmerkende stijl.
Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd E/A.
De afmetingen incl .lijst zijn: 52 x 43 - 19 x 17 cm (werk).
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| De ets is in goede conditie. | |||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||