Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1910 t/m 1929 |
Afmetingen | 18.5 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Annagroen sierlijk witte-wijnglas van servies 'Romanda'
Ontwerp van A.D.Copier in 1924, uitvoering Glasfabriek Leerdam
Geëtst monogram ontwerper
Afmetingen ca: 18,5 cm hoog, doorsnede ca. 7,5 cm
Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het glas is in prima, onbeschadigde staat maar is gekeurd met een 'b' keus merkje onderop de voet. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 16-11-2021 om 13:03 |
Eindtijd | 26-11-2021 om 20:35 |