Anne Huitema - Ets en aquatint, Boom - Ingelijst - Verkocht

Anne Huitema - Ets en aquatint, Boom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Anne Huitema - Ets en aquatint, Boom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anne Huitema - Ets en aquatint, Boom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Anne Huitema - Ets en aquatint, Boom - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Anne Huitema (1941)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 8/50

Tevens is het mogelijk uw aankopen te laten bezorgen door de koerier. De kosten hiervan staan onder aan de omschrijving vermeld.

Let op: het glas is defect in de hoek linksonder. Het werk heeft in de witrand enkele oxidatievlekjes in de witrand.

Anne Huitema (1941)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52179 verkochte items
Alle items (0)
71 cm
91 cm
49 cm
60 cm