Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 42 cm (h x b) |
Incl. lijst | 52 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Prima staat, goede lijst, formaat aangegeven inclusief lijst | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 7-7-2022 om 11:32 |
Eindtijd | 14-7-2022 om 21:04 |