Ans Wortel - Ans Wortel, De vogels uit je hoofd verjagen zwart-wit ets, 40/50. - Verkocht

Ans Wortel - Ans Wortel, De vogels uit je hoofd verjagen zwart-wit ets, 40/50. kopen? Bied vanaf 60!
  • Ans Wortel (1929-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke ets van Ans Wortel in goede staat. Aan de uiterste rand een ouderdomsvlekje maar dit ruim buiten beeld bij inlijsting met passe partout. Formaat  50 x 35 cm. Uit een oplage van 50 is dit nummer 40.

Gesigneerd en genummerd. De ets kan worden bekeken en/of opgehaald in onze galerie Rotor in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:20-08-2018 om 11:43
Eindtijd:28-09-2018 om 19:04
Marijke70
28 sep. / 13:55
€ 50