950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78.5 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 61/190 |
Mooi ets van Ans Wortel. Titel: uitgangspunt voor vlinders. Nummer: 61/190. Afmetingen blad: H78.5 x b56cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b38.5cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Prent 190:Dit betreft werken met een oplage van 190 stuks. Deze zijn allemaal door Prent 190 uitgegeven.
uit de befaamde grafiekreeks Prent 190, het initiatief uit het midden van de jaren zestig van kunstorganisator Louis Gans (1930 – 2012). Gans’ bedoeling was om originele kunst bereikbaar te maken voor een breder publiek. Voor een vast bedrag per jaar konden mensen lid worden op de uitgaven van Prent 190, meestal zo’n 10 bladen grafiek. Hoewel bekend was welke kunstenaars mee zouden werken, wisten de leden niet wat ze zouden krijgen. Gans koos elk jaar voor 7 Nederlandse kunstenaars en 3 buitenlanders.
Het getal 190 verwijst naar de oplage van de prenten, waarvan een belangrijk deel is gedrukt door de Amsterdamse meester-drukker Piet Clement.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
In zeer goede staat | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 27-4-2021 om 18:00 |
Eindtijd | 4-5-2021 om 19:24 |