Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1975 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 52.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 24/50 |
Ets in zwart/wit, getiteld 'het vlezen huis waarin we wonen'.
Gesigneerd r.o. 'A.Wortel'
Conditie | |
Conditie | Goed |
Ets is in zeer goede conditie, lijst heeft enige kleine krasjes, met glasbreuk | |
Objectlocatie | Hilversum, Nederland |
Starttijd | 10-5-2020 om 16:00 |
Eindtijd | 6-7-2020 om 10:58 |