Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 94 x 43 cm (h x b) |
Incl. lijst | 117 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | 's-Gravenzande, Nederland |
Starttijd | 3-1-2024 om 21:19 |
Eindtijd | 12-1-2024 om 19:24 |