Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Bekend werk van Ans Wortel uitgegeven door Prent 190 in de jaren 70. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (14-190). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 78cm x 56cm (blad), 61cm x 40cm (beeld incl. tekst)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-8-2019 om 3:03 |
Eindtijd | 26-8-2019 om 19:09 |