Ans Wortel - Omhelzing Naast de sfeer van rood en zwart - Verkocht

Ans Wortel - Omhelzing Naast de sfeer van rood en zwart kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Ans Wortel - Omhelzing Naast de sfeer van rood en zwart kopen? Bied vanaf 150!Ans Wortel - Omhelzing Naast de sfeer van rood en zwart kopen? Bied vanaf 150!Ans Wortel - Omhelzing Naast de sfeer van rood en zwart kopen? Bied vanaf 150!Ans Wortel - Omhelzing Naast de sfeer van rood en zwart kopen? Bied vanaf 150!Ans Wortel - Omhelzing Naast de sfeer van rood en zwart kopen? Bied vanaf 150!Ans Wortel - Omhelzing Naast de sfeer van rood en zwart kopen? Bied vanaf 150!
  • Ans Wortel (1929-1996)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleurenets. 2 figuren in een omhelzing.
Mooie sprekend contrast tussen zwart en rood.
Gesigneerd A. Wortel oplage 27-70.
In aluminium lijst in passepartout. In goede gave staat.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80