Ans Wortel - Zonder titel - gesigneerd - 200 ex. - Verkocht

Ans Wortel - Zonder titel - gesigneerd - 200 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Ans Wortel - Zonder titel - gesigneerd - 200 ex. kopen? Bied vanaf 1!Ans Wortel - Zonder titel - gesigneerd - 200 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Ans Wortel (1929-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Nummer kan afwijken van de foto's. // formaat is afmeting blad

Prachtige zeefdruk van Ans Wortel, hand gesigneerd.
Beeldend kunstenares, schrijver en dichter Ans Wortel (1929 – 1996) maakte in haar lange kunstenaarsleven voornamelijk olieverfschilderijen, gouaches en tekeningen.
Haar werk beslaat een periode van meer dan 50 jaar.
Als autodidact begon ze vanuit de traditionele schilderkunst langzaam naar een eigen vorm te zoeken dat ‘abstract figuratief’ genoemd kan worden.
Begin jaren ‘60 begon Ans Wortel, die in Amsterdam woonde, met haar werk bekendheid te krijgen.
 In 1963 was er een tentoonstelling van haar werk in het Stedelijk Museum in Amsterdam en in Museum Van Bommel Van Dam in Venlo.
 Ook won Ans Wortel in 1963 de prestigieuze 1e prijs bij de Biënnale de la Jeunesse in Parijs.
 Het Rijksmuseum kocht werk van haar aan.

exemplaar in nieuwstaat

Ans Wortel (1929-1996)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-06-2020 om 05:50
Eindtijd:28-06-2020 om 19:29
Biedingen (3)
Artsupply
27 jun. / 22:44
€ 10
WesleyBrandt
27 jun. / 22:44
€ 6
WesleyBrandt
23 jun. / 01:00
€ 1