Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 15 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33.5 x 39.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Krachtige ets (eigen druk) uit het midden van de tachtiger jaren van de vorige eeuw. Na de signatuur volgt een helaas onleesbare tekst (’door zijn …’).
Anton Heyboer:
’Onschuld is handen zonder handeling, voeten zonder te staan.
Alleen beleven van de kwetsing die de geest de ziel aandeed,
zolang de mens zich denkt opgericht te hebben’.
(Deze tekst dient ter verklaring van het hier aangeboden werk, het maakt er geen deel van uit.)
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Mankeert niets aan. Netjes ingekaderd in een strakke aluminium lijst. | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Boxtel, Nederland |
Starttijd | 7-8-2021 om 9:01 |
Eindtijd | 14-8-2021 om 21:26 |