Anton Martineau - MAP van TANGO - 6x Litho op papier - Verkocht

Anton Martineau - MAP van TANGO - 6x Litho op papier kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Martineau - MAP van TANGO - 6x Litho op papier kopen? Bied vanaf 325!Anton Martineau - MAP van TANGO - 6x Litho op papier kopen? Bied vanaf 325!Anton Martineau - MAP van TANGO - 6x Litho op papier kopen? Bied vanaf 325!Anton Martineau - MAP van TANGO - 6x Litho op papier kopen? Bied vanaf 325!Anton Martineau - MAP van TANGO - 6x Litho op papier kopen? Bied vanaf 325!Anton Martineau - MAP van TANGO - 6x Litho op papier kopen? Bied vanaf 325!Anton Martineau - MAP van TANGO - 6x Litho op papier kopen? Bied vanaf 325!Anton Martineau - MAP van TANGO - 6x Litho op papier kopen? Bied vanaf 325!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Anton Martineau

TANGO MAP inclusief 6x litho
 4 x litho Tango 1x litho gedicht in Spaans en 1x litho gedicht in NL
62 van 100  GESIGNEERD EN GEDATEERD 1998
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Baarle, Nederland
Binnen Nederland € 11,75