Anton Martineau - onbekende titel - Verkocht

Anton Martineau - onbekende titel kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1994
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 14/60
mooi werk van schilder/beeldhouwer Martineau oplage 60, dit is nummer 14
Binnen Nederland € 10,00