Anton Martineau - TANGO - Litho op papier - Verkocht

Anton Martineau - TANGO - Litho op papier kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Martineau - TANGO - Litho op papier kopen? Bied vanaf 65!Anton Martineau - TANGO - Litho op papier kopen? Bied vanaf 65!Anton Martineau - TANGO - Litho op papier kopen? Bied vanaf 65!Anton Martineau - TANGO - Litho op papier kopen? Bied vanaf 65!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E A = Epreuve D'artist

Anton Martineau

TANGO !

Mooie litho van Martineau en gesigneerd E A  - Epreuve D'artist
en gedateerd
Afgebeeld in de literatuur over Martineau

afmeting plus minus zoals boven vermeld
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spijkenisse, Nederland
Binnen Nederland € 11,00