Anton Martineau - zeefdruk - oplage 25 stuks - Verkocht

Anton Martineau - zeefdruk - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 49!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Martineau - zeefdruk - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 49!Anton Martineau - zeefdruk - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 49!Anton Martineau - zeefdruk - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 49!Anton Martineau - zeefdruk - oplage 25 stuks kopen? Bied vanaf 49!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 44.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 14/25

Kleurrijke zeefdruk van Anton Martineau. Deze zeefdruk is speciaal uitgegeven voor een bedrijf uit Amersfoort en alleen verstrekt aan zakenrelaties. De oplage is slechts 25 stuks. Dit is echt de laatste die ik in mijn bezit heb.   Nummer: 14/25  Afmetingen: H44,5 x b34 cm. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

In de linkeronderhoek zit een kreukel. Zie foto. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50