| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 44.5 x 34 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 14/25 |
Kleurrijke zeefdruk van Anton Martineau. Deze zeefdruk is speciaal uitgegeven voor een bedrijf uit Amersfoort en alleen verstrekt aan zakenrelaties. De oplage is slechts 25 stuks. Dit is echt de laatste die ik in mijn bezit heb. Nummer: 14/25 Afmetingen: H44,5 x b34 cm. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| In de linkeronderhoek zit een kreukel. Zie foto. Bij inlijsting valt deze onder de passe-partout. | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||