Anton Vrede - zonder titel - Verkocht

Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Editie: 250 ex.  Nummer op de foto kan afwijken.
Afmetingen: Vel: 56 x 76 cm. Afbeelding: 53 x 68 cm.
Papiersoort: BFK Rives.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
Starttijd4-12-2022 om 23:53
Eindtijd13-12-2022 om 20:52
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken