Anton Vrede - zonder titel - Verkocht

Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Anton Vrede (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Editie: 250 ex.  Nummer op de foto kan afwijken.
Afmetingen: Vel: 56 x 76 cm. Afbeelding: 53 x 68 cm.
Papiersoort: BFK Rives.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 23:53
Eindtijd:13-12-2022 om 20:52
Babylon1
05 dec. / 20:33
€ 35