Anton Vrede - Zonder titel - Verkocht

Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!Anton Vrede - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Anton Vrede (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage X
Conditie: zeer goed. Rand boven lichte beschadiging door verwijderen passe-partout en kleine vouw rand vel, zie foto.
Oplage: VIII/X.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 17,50