Arnout Colnot - Boerderijlandschap

Arnout Colnot - Boerderijlandschap kopen? Bied vanaf 100!
Arnout Colnot - Boerderijlandschap kopen? Bied vanaf 100!Arnout Colnot - Boerderijlandschap kopen? Bied vanaf 100!Arnout Colnot - Boerderijlandschap kopen? Bied vanaf 100!Arnout Colnot - Boerderijlandschap kopen? Bied vanaf 100!Arnout Colnot - Boerderijlandschap kopen? Bied vanaf 100!Arnout Colnot - Boerderijlandschap kopen? Bied vanaf 100!Arnout Colnot - Boerderijlandschap kopen? Bied vanaf 100!
  • Arnout Colnot (1887-1983)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1946
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst 49 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een originele prachtige Ets van Arnout Colnot  ,handgesigneerd in goede staat, 34x26 beeld en met lijst 57x49 word zorgvuldig verpakt en verzonden
Goed
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00