14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 46 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bart Peizel (1887-1974) • Geboren in Veendam;
werkzaam in Amsterdam. Graficus, schilder, aquarellist, etser, tekenaar
en maker van goauches.
Bankbediende tot 1915 en zelfstandig schilder vanaf 1916 (Jacobs 2000). Door zijn huwelijk met Thérèse Ansingh in 1917 komt hij terecht in het milieu van de Amsterdamse Joffers en wordt hij spoedig geïntroduceerd in de Amsterdamse kunstenaarswereld en in de kring van grote zakenlui, die zich door hem laten portretteren. Hij wordt lid van verschillende kunstenaarsverenigingen in Amsterdam en Den Haag. Hij maakte studiereizen naar Frankrijk, Spanje, Italië en Algiers. Bron: Wikipedia
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
De aquarel zelf is goed tot zeer goed. De kleuren zijn nog behoorlijk fris. De A.J. Heijdenrijk Jr.-inlijsting is aan vervanging toe. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Almere, Nederland |
Starttijd | 21-7-2021 om 11:17 |
Eindtijd | 4-8-2021 om 19:00 |