5. Bart Peizel

Bart Peizel (1887-1974)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Bartele PEIZEL: geboren, Veendam 6 augustus 1887-gestorven Amsterdam9 februari 1974 . Nederlandse kunstschilder.Hij schilderde, stadsgezichten,landschappen, stillevens,maar vooral portretten.Zij stijl was vrij traditioneel.In 1917 trouwde hij met schilderes Th_r_se Ansingh,zuster van Lizzy ansingh, een van de "Joffers"

Laatste
kans
Bart Peizel - Ibiza kopen? Bied vanaf 100!

Bart Peizel - Ibiza

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJalmere

Eindtijd04-08-2021 om 19:00

Jaartal1960
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst