Bengt Lindstrom - Grote lithografie - Verkocht

Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 200!
Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 200!Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 200!Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 200!Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 200!Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 200!Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 200!Bengt Lindstrom - Grote lithografie kopen? Bied vanaf 200!
  • Bengt Lindstrom (1925-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote kleurrijke lithografie van Cobra kunstenaar Bengt Lindstrom. Met potlood gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.

Zie ook de afbeeldingen voor een eigen indruk.

Bengt Lindstrom (1925-2008)

Zweeds Zweeds Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  ruud-dj
FA. (8)

Lid sinds 2019
130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
54 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2022 om 13:16
Eindtijd:13-12-2022 om 22:32
olafvreeburg
13 dec. / 09:20
€ 200