Bert Grotjohann - Ets 1962

Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 20!
Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 20!Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 20!Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 20!Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 20!Bert Grotjohann - Ets 1962 kopen? Bied vanaf 20!
  • Bert Grotjohann (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Bert Grotjohann, gesigneerd, gedateerd in potlood.
verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20

het blad heeft verschillende kreukels, niet door het beeld

Bert Grotjohann (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42 )

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
48 cm
31.5 cm
Starttijd:22-10-2022 om 13:43
Eindtijd:02-11-2022 om 19:52
Openingsbod € 20
ObjectlocatieVoorthuizen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa