Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland
Rien Goené - Abstracte Compositie
Flos Wink-Pol - Olieverf op papier, Geborgenheid - Ingelijst
Joop Vegter - Doorgesneden radijs - Mezzotint
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 51 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/10 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Borsbeek (Antwerpen), België |
Starttijd | 27-3-2024 om 11:48 |
Eindtijd | 10-4-2024 om 19:15 |