Ge-Karel van der Sterren - Wallflower #4
Marinus Schipper - Bloemen in vaas. Kubisme.
Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking.
14k gouden broche met emaille en parels
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar:Bill Bodewes
Grote Ets en Litho (bevestigd op passe-partout blad)
Handgesigneerd en Genummerd 9/20 eigen druk
Afm Beeld 65x50 cm Passe-partout blad 77x55 cm
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Starttijd | 16-1-2015 om 10:18 |
Eindtijd | 21-1-2015 om 10:18 |