Jochem de Graaf - Vier vrouwen
Hendrik Spilman - het dorp Mijdrecht
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 109/250 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Heel klein kreukeltje rechts boven in de hoek. Bij inlijsting valt deze volledig onder de passe-partout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 8-7-2021 om 12:58 |
Eindtijd | 13-10-2021 om 20:25 |